• Üdvözöljük weboldalunkon! Vítame Vás na našej webstránke!

• SZERETETTEL ÜDVÖZÖLJÜK A KAZINCZY FERENC ALAPISKOLA HONLAPJÁN! KELLEMES BÖNGÉSZÉST KÍVÁNUNK!

• Üdvözöljük weboldalunkon! Vítame Vás na našej webstránke!

• McDonald's Kupa Nagyrőcén

Április 24-én került megrendezésre a McDonald's Kupa nevet viselő labdarúgó torna kerületi fordulója. A tornán 6 iskola képviseltette magát. Diákjaink hatalmasat küzdöttek, aminek az eredménye ezúttal egy 2.hely volt. A pályán kifejtett kitartásuk és összetartásuk példaértékűnek bizonyult.

Ezúto
                • PénzOkosKupa a Kazinczyban

Idén áprilisban került megrendezésre első alkalommal iskolánkon a PénzOkosKupa rendhagyó matematika verseny. Ez alkalommal a hetedik és nyolcadik osztályos tanulók háromfős csapatokban versenyeztek a továbbjutásért. A feladatok során a tanulók pénzügyi intelligenciájukról tettek tanúbizonyságot.
                  Ezú
                • Földünk szenved! Segíts!

A Föld napja alkalmából világszerte számos programot szerveznek a Föld megmentésére. Iskolánk 9.C és 9.D osztályos tanulói is szerették volna kivenni ebből a részüket. A napot egy rövid előadás megtekintésével kezdtük, majd szórólapokat helyeztünk el a város különböző pontjain. Az volt a célunk, ho
                • TORNAĽA OPEN 2024

Április 17-én iskolánkat négy tanuló képviselte a SOŠ – SZAKKÖZÉPISKOLA TORNAĽA által meghirdetett Tornaľa OPEN 2024 megnevezésű lövészversenyen. A tanulók: Kuba Dávid 8.A, Deme Ákos György 8.A, Garaj Márk 8.A, Šonkoľ Dominik 5.A. Egyéniben sikerült Kuba Dávidnak az 1. helyet megszerezni. Kimagasló eredményével a mezőnyt maga mögé utasította. Csapatban is részt vettünk a küzdelemben, ahol a dobogó harmadik fokára állhattunk fel. Gratulálunk a szép eredményekhez!

Štvrtok 25. 4. 2024