• Ballagás 2019

• 2019.6.27-én elballagtak kilencedik osztályos tanulóink.

Kedves diákok, köszönjük, hogy kilenc éven át aktívan részt vettetek az iskola életében, középiskolai tanulmányaitokhoz sok sikert kívánunk!

További képek

• Ügyeskedtünk!

• A DIÁKÖNKORMÁNYZAT a tanév utolsó napjaiban különféle foglalkozásokat valósított meg az alsó és felső tagozatos tanulóknak: sportoltunk, kézműveskedtünk, rajzoltunk az aszfaltra az iskolánk udvarán, valamint megtekintettük a Mia és a fehér oroszlán című filmet. Nagyon szépen köszönjük a segítséget Klobusiczky Gabriella tanító néninek és Iván László tanító bácsinak, valamint köszönjük Horváth Lacinak (8.A) a fantasztikus képeket!

Kellemes nyári szünidőt kívánunk mindenkinek!

A DOK nevében: Kariž Dominika – 7. A

• Kirándulás

• 2019. június 21-én a nulladik, az 1.C, 2.C, 3.A és a 3.D osztályok tanulói iskolai kiránduláson vettek részt Felsővályban a Kalas családi farmon. A kirándulást fagyizással fejezték be. A gyerekek élményekkel gazdagon érkeztek haza.

• Úszótanfolyam az 5. évfolyamban

• Az 5. évfolyam tanulói 5 héten át minden kedden úszótanfolyamon vettek részt a putnoki tanuszodában, ahol a tanfolyam végén sikeresen teljesítették a megadott 25 méteres távot. Mindenkinek gratulálunk :)

• Olimpiai nap 2019

• Iskolánkon is megszervezésre került az olimpiai nap, amelyen több mint 60 tanuló vett részt a 6. és a 7. évfolyamból. Gratulálunk a szép teljesítményekhez!

• Lehetsz király!

• Ebben az iskolai évben ismét megrendezésre került olvasási versenyünk LEHETSZ KIRÁLY! címmel. A gyerekeknek a Malac Julcsa c. könyvet kellett elolvasniuk. A versenybe minden osztályból bekapcsolódtak a tanulók. Illusztrációkat készítettek a mesékhez, amely iskolánk folyosóján megtekinthető, valamint olvasónapló formájában is feldolgozták azokat. A győzteseknek gratulálunk! A pedagógusoknak pedig köszönjük a felkészítést!
            Az idei királyok: Farkas Eszter (1.B), Ferenc Bálint (2.D), Miklós Mária Noémi (3.B), Csízi Lilien Zille (4.A)
            2. helyezés: Kerestes Zoé Rebeka (1.B), Lehotská Ciara (2.A), Fekiač Kiara (3.C), Hugyár Nóra (4.A)
            3. helyezés: Iván Tamás (1.A), Ferencz Tímea (2.D), Kárász Márk (3.A), Kalas Zsófia (4.A)
            Bódi Szilvia és Horváth Zsuzsa

• Az erdő dala - díjkiosztó

• A Debreceni Nagyerdőért Egyesület "Az erdő dala" című verspályázatának díjkiosztó ünnepségén vettek részt tanulóink Budapesten. Molnár Bálint verse 1. helyezést, Heinrich Zsófia 3. helyezést ért el. A tanulók verseit 850 beérkezett vers közül választották ki. Gratulálunk a szép eredményhez!

• 10. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - döntő

• A 10. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén iskolánkat négy tanuló képviselte sikeresen. Heinrich Zsófia és Veréb Fanni aranysávos, Sósik Beáta ezüstsávos, Deme Réka pedig bronzsávos besorolást ért el. Gratulálunk a szép eredményekhez!

• Gyermeknapi zumba

• Hazánkban, mint ahogy a legtöbb külföldi országban is, évente megünneplik a GYERMEKNAPOT. Mi is ezt tettük 2019. május 31-én. A délelőtti programokat délután zumbával tettük színesebbé, célunk volt a közös élmény és az öröm szerzése.

• Romano dzsivipen - A roma élet

•  A Gömör-Kishonti Múzeum rajzversenyt hirdetett meg Romano dzsivipen - A roma élet címmel. A versenybe mi is több alkotással beneveztünk. Nagy örömünkre a szakmai zsűri döntése alapján Váradi Alex (3.A) az Igazgatónő díját nyerte el, Szajkó Mónika (3.D) osztályos tanuló pedig elismerő oklevelet kapott. A beküldött  rajzokból a múzeum épületében május 28-án kiállítás nyílt, amelynek megnyitóján a nyertes gyerekek ünnepélyes keretek között vehették át díjaikat. Gratulálunk nekik! A kiállítás augusztus végéig megtekinthető.