• Farsang

• 2019. március 1.

A gyerekek minden évben nagyon várják a farsangi mulatságot. Idén sem volt ez másképpen. Az alsó tagozatos diákok  jelmezben ropták a táncot.  Volt humor, móka, kacagás, játék, verseny, tánc.... Sok-sok csillogó gyermekarc töltötte be a termet. Az alsósok ezen a napon minden tőlük telhetőt megtettek azért, hogy a telet végre felváltsa a kikelet.

További képek az iskola Facebook oldalán találhatók.

• Éljen a farsang, süssünk fánkot!

• Február utolsó napján a nulladik, a 3.A és a 3.D tanulói felavatták iskolánk újabban C épületnek nevezett részét, amit mindenki csak kis ház néven ismer. Nemcsak a megnevezés új, maga a hely is fel van újítva. Ezt fedezték fel a tanulók, akik farsangi fánkot sütöttek a konyhai részleggel berendezett kis házban. A hangulatról beszéljenek a képek!

• FIGYELEM! Olvasói verseny!

•

Iskolánk alsó tagozatán immár 3. éve kerül megrendezésre a Király lehetsz! nevű olvasói verseny. A tanulóknak idén B. Kovács István - Malac Julcsa című mesegyűjteményét kell figyelmesen elolvasniuk júniusig, ha részt szeretnének venni a júniusi versenyen, ahol kiderül, hogy ki lesz könyvtárunk legújabb királya.

• Partneri

• {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3