• Tesztelés - T5/2018

• A Kazinczy Ferenc Alapiskola igazgatósága értesít mindenkit, hogy a  2018/2019-es tanévben az 5. évfolyamot látogató tanulók tesztelésen vesznek részt 2018. november 21–én  a következő tantárgyakból: matematika, magyar nyelv és irodalom.

Szervezési okok miatt 2018. november 21-én szabadot kapnak a következő osztályok:

6.C, 6.D, 6.E, 7.C, 7.D, 8.C, 8.D.

• iBOBOR 2018

• iBobor informatikai verseny 2018

Az idei évben 81 tanuló vett részt az iBobor online informatika versenyen!

A verseny feladatai megoldásánál fő szerepet kapott az algoritmikus és logikus gondolkodás!

A tanulók közül a legtöbb pontot Murzsicz Ariadné Mariann, 6.A osztályos tanuló szerezte!

Gratulálunk!

• Projekt "Tudom, hogy mit eszek"

A Nestlé Healthy Kids világprogram „Tudom, hogy mit eszek“ elnevezésű projektébe az  5.B osztályos tanulók részvételével idén is bekapcsolódtunk.

A program célja, motiválni a tanulókat a kiegyensúlyozott életmódra és a helyes étkezési szokásokra.

A projekt első részének a megvalósításra 2018. november 8-án került sor, melynek témája a változatos táplálkozás volt.

• Kincskeresők XIV.

• 2018. november 7-én és 8-án a Kincskeresők XIV. – helyi értékeket kutató diákok konferenciáján vettünk részt Dunaszerdahelyen. Immár tizennegyedik alkalommal kapcsolódhattunk be az országos diákkonferenciába. Iskolánkat a 9.A osztályból Gál Georgina és Székely Fanni képviselték immáron negyedik alkalommal. Előadásuk témája: „Régészeti kutatások Méhiben“. Munkájukat a zsűri aranysávos minősítéssel ismerte el. Szívből gratulálunk a szép teljesítményhez!

Ragályi Emese és Szabó Nikola