• A KAZINCZY FERENC MAGYAR TANÍTÁSI NYELVŰ ALAPISKOLA IGAZGATÓSÁGA ÉRTESÍTI A TISZTELT SZÜLŐKET ÉS TANULÓINKAT, HOGY

2019. OKTÓBER 4-ÉN (PÉNTEKEN) IGAZGATÓI SZABADNAP LESZ.

A TANÍTÁS HÉTFŐN FOLYTATÓDIK.

• "Határtalanul Magyarországon"

• Tanulóink szeptember 17-től 4 napos tanulmányi kiránduláson vettek részt a „Határtalanul Magyarországon” program keretén belül. A kirándulás során meglátogatták a Debreceni Benedek Elek Általános Iskolát, a Debreceni Református Kollégiumot, a Tisza-tavi Ökocentrumot, a Hortobágyi Nemzeti Parkot és a Balmazújvárosi Gyógyfürdőt.

• Élet- és egészségvédelmi nap

• A KAZINCZY FERENC MAGYAR TANÍTÁSI NYELVŰ ALAPISKOLA IGAZGATÓSÁGA ÉRTESÍTI A SZÜLŐKET ÉS TANULÓKAT, HOGY

2019. SZEPTEMBER 27-ÉN

"OŽAZ - ÉLET- ÉS EGÉSZSÉGVÉDELMI" NAPOT

TARTUNK. AZ EGÉSZSÉGVÉDELMI NAP PROGRAMJA A

3. ÓRA UTÁN

BEFEJEZŐDIK, A TANULÓK EZT KÖVETŐEN EBÉDELNEK.

• A Kazinczy Ferenc  Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola igazgatósága értesíti

a Tisztelt Szülőket, hogy

2019. szeptember 12-én (csütörtök)

14.30 órai kezdettel

össz-szülői értekezletre kerül sor az iskola ebédlőjében.

Ezen a napon a tanítás a 6. órával befejeződik.

• Ünnepélyes tanévnyitó

• 2019. szeptember 2-án ünnepélyes tanévnyitóval kezdődött a 2019/2020-as tanév. Legfiatalabb tanulóink versekkel köszöntötték az új tanévet, amit iskolánk igazgatónőjének, Nagy Katalinnak az ünnepi beszéde követett. Az előttünk álló tanévre áldását adta nagytiszteletű Fazekas Ágnes református lelkésznő és Rákai Gábor római katolikus plébános is. Az ünnepélyes tanévnyitó végén az elsős tanulók megkapták a Rákóczi Szövetség által ajándékozott iskolatáskákat.

Minden kedves tanulóknak sikeres tanévet kívánunk!