• Kidobó és kosárlabda 2020

• A hagyományokhoz hűen ismét megrendezésre került iskolánk felső tagozatos leány tanulóinak a kosárlabda és kidobó versenye. A 7., 8. és 9. évfolyamos lányok kosárlabdában, az 5. és 6. évfolyamos lányok pedig kidobóban mérték össze a tudásukat. Gratulálunk minden csapatnak!

• Sítanfolyam 2020

• 2020. január 20-24. között iskolánkon már hagyományosan megrendezésre került a sítanfolyam. Az eseményt lázas készülődés előzte meg. Öt nap a barátok közt, mik a kedvelt sporttevékenységünket is űzhetjük. Kell ennél több??? Reméljük mindenki jól érezte magát és jövőre is újra találkozunk :)

• Tanár-diák kosárlabda 2019

• December végén ismét sorra került a hagyományos tanár-diák kosárlabda mérkőzés, amelyet ezúttal egy szoros meccsen a tanárok nyertek. Gratulálunk a tanulóinknak a kitűnő teljesítményhez. Szép volt fiúk!!!

• Karácsonyváró kézműveskedés

• A diákönkormányzat kézműves foglalkozást szervezett az ebédlőben a felső tagozat számára. A tanulók nagyon sok szép, kreatív, ügyes karácsonyi dekorációkat, ajándékokat készítettek. A DÖK valamennyi tagja nevében minden tanárnak, iskolai alkalmazottnak, diáknak, szülőnek áldott, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok:Marton Emese, DÖK elnök

• Karácsonyi műsor

• A karácsony a szeretet, meghittség és a család ünnepe. Ennek szellemében iskolánk tanulói egy kedves és nagyon hangulatos ünnepi műsorral kedveskedtek szüleiknek, hozzátartozóiknak.