• Figyelem!

•  Kedves Diákok, Tisztelt Szülők!

A jelenlegi helyzetre való tekintettel a minisztériumi útmutatásokat figyelembe véve intézményünk a következő intézkedéseket hozta:

•  Az iskolalátogatás szeptember 2-án kezdődik. Minden tanuló számára kötelező!

•  2020. szeptember 2-án 9.00 órától rendhagyó tanévnyitót tartunk: a közös ünnepélyes tanévnyitó helyett minden osztályfőnök a saját osztályában nyitja meg a tanévet.

• A rendhagyó tanévnyitó 9.00 órától 10.00 óráig fog tartani. A szülők 10.00 órára jöhetnek vissza gyermekeikért.

• Kivéve az első évfolyam tanulóit, akik 8.00 órára érkeznek a tanévnyitóra.

• A szülők az iskola épületébe nem léphetnek be.

• A tanévnyitóra minden tanulónak védőmaszkban kell érkezni.

2020. szeptember 2-tól szeptember 14-ig a következő óvintézkedések lesznek érvényben:

• A tanuló az iskolába csak a kitöltött kötelező nyomtatványok leadása után léphet be.

/Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti, Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa pred začiatkom nového šk. roka 2020/2021/.

A nyomtatványokat az osztályfőnökök minden tanulónak eljuttatják, valamint a nyomtatványok az alábbi linkekre kattintva letölthetőek. Ha a tanuló 3 napnál többet hiányzik, a nyomtatványt újra ki kell tölteni és leadni.

• A reggeli érkezéskor minden tanuló számára kötelező a kézfertőtlenítés.

•  A reggeli érkezéskor minden tanuló köteles védőmaszkot viselni.

•  Az alsó tagozatos diákok számára a saját tantermükben a védőmaszk használa ajánlott, de osztályon kívül kötelező!

•  Az 5-9. évfolyam tanulói számára a védőmaszk használata kötelező az iskola egész területén.

•  A szülő köteles minden tanuló részére 2 szájmaszkot és papírzsebkendőt biztosítani.

•  2020. szeptember 25-ig a testnevelés órákat a szabadban tartjuk – a tornaterem nem üzemelhet.

• Amennyiben a szülő gyermekénél betegséget észlel, gyermekét nem küldheti iskolába, köteles telefonon jelenteni az osztályfőnöknek. Amennyiben a COVID-19 jeleit észleli, telefonon köteles jelenteni a gyermekorvosnak is.

Reméljük, hogy a szülők, tanulók és pedagógusok felelősségteljes hozzáállásával megőrizhetjük egészségünket. Ehhez kérjük és egyben köszönjük az együttműködést, s mindenkinek sok türelmet és sikeres iskolaévet kívánunk!

a Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola igazgatósága

Priloha-3-Zdravotny-dotaznik-dieta_(1)_-_po_novelizacii.docx