Június 13-án Nagyrőcén került megrendezésre az idei tanév utolsó versenye, amelyen 7 iskola vett részt. Iskolánkat egyaránt képviselte lány- és fiúcsapat, akik nagyszerű eredményekkel tették emlékezetessé a versenyt. Lánycsapatunk tagjai, Lukács Fanni (8.A) és Holló Betti (8.A), a csapatversenyben 3. helyezést értek el. A fiúknál Varga Viktor (9.C) kiemelkedő egyéni teljesítménnyel 2. helyen végzett. Fiaink – Varga Viktor (9.C), Lázók Ramiro (9.D) és Fekiač Dávid (8.A) – a csapatversenyben is kitettek magukért: megszerezték az 1.helyet, amivel teljessé tették iskolánk sikerét. Gratulálunk a szép eredményekhez, és köszönjük, hogy sportos hozzáállásukkal és kitartásukkal méltón képviselték iskolánkat az év utolsó versenyén!
-BD,KG,PJ-