• Természetiskola - 4.A, 4.D

• A 4. A és D osztályok tanulói szeptember végén természetiskolában vettek részt Abroncsoson és a füleki várat is meglátogatták.

• Értesítés

• A KAZINCZY FERENC MAGYAR TANÍTÁSI NYELVŰ ALAPISKOLA IGAZGATÓSÁGA ÉRTESÍTI A TISZTELT SZÜLŐKET ÉS TANULÓINKAT, HOGY

2019. OKTÓBER 4-ÉN (PÉNTEKEN) IGAZGATÓI SZABADNAP LESZ.

A TANÍTÁS HÉTFŐN FOLYTATÓDIK.

• "Határtalanul Magyarországon"

• Tanulóink szeptember 17-től 4 napos tanulmányi kiránduláson vettek részt a „Határtalanul Magyarországon” program keretén belül. A kirándulás során meglátogatták a Debreceni Benedek Elek Általános Iskolát, a Debreceni Református Kollégiumot, a Tisza-tavi Ökocentrumot, a Hortobágyi Nemzeti Parkot és a Balmazújvárosi Gyógyfürdőt.

• Erdei iskola - Kokava - 4.B, 4.C

• 2019. szeptember 9. - 2019. szeptember 13.

• Élet- és egészségvédelmi nap

• A KAZINCZY FERENC MAGYAR TANÍTÁSI NYELVŰ ALAPISKOLA IGAZGATÓSÁGA ÉRTESÍTI A SZÜLŐKET ÉS TANULÓKAT, HOGY

2019. SZEPTEMBER 27-ÉN

"OŽAZ - ÉLET- ÉS EGÉSZSÉGVÉDELMI" NAPOT

TARTUNK. AZ EGÉSZSÉGVÉDELMI NAP PROGRAMJA A

3. ÓRA UTÁN

BEFEJEZŐDIK, A TANULÓK EZT KÖVETŐEN EBÉDELNEK.

• Értesítés

• A Kazinczy Ferenc  Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola igazgatósága értesíti

a Tisztelt Szülőket, hogy

2019. szeptember 12-én (csütörtök)

14.30 órai kezdettel

össz-szülői értekezletre kerül sor az iskola ebédlőjében.

Ezen a napon a tanítás a 6. órával befejeződik.

• Ünnepélyes tanévnyitó

• 2019. szeptember 2-án ünnepélyes tanévnyitóval kezdődött a 2019/2020-as tanév. Legfiatalabb tanulóink versekkel köszöntötték az új tanévet, amit iskolánk igazgatónőjének, Nagy Katalinnak az ünnepi beszéde követett. Az előttünk álló tanévre áldását adta nagytiszteletű Fazekas Ágnes református lelkésznő és Rákai Gábor római katolikus plébános is. Az ünnepélyes tanévnyitó végén az elsős tanulók megkapták a Rákóczi Szövetség által ajándékozott iskolatáskákat.

Minden kedves tanulóknak sikeres tanévet kívánunk!

• Napközis tábor - 1. nap

• Beretkei tanösvény és strand

• V A K Á C I Ó

• Iskolánk minden tanulójának  kellemes nyári szünidőt kívánunk!

• Ballagás 2019

• 2019.6.27-én elballagtak kilencedik osztályos tanulóink.

Kedves diákok, köszönjük, hogy kilenc éven át aktívan részt vettetek az iskola életében, középiskolai tanulmányaitokhoz sok sikert kívánunk!

További képek

• Ügyeskedtünk!

• A DIÁKÖNKORMÁNYZAT a tanév utolsó napjaiban különféle foglalkozásokat valósított meg az alsó és felső tagozatos tanulóknak: sportoltunk, kézműveskedtünk, rajzoltunk az aszfaltra az iskolánk udvarán, valamint megtekintettük a Mia és a fehér oroszlán című filmet. Nagyon szépen köszönjük a segítséget Klobusiczky Gabriella tanító néninek és Iván László tanító bácsinak, valamint köszönjük Horváth Lacinak (8.A) a fantasztikus képeket!

Kellemes nyári szünidőt kívánunk mindenkinek!

A DOK nevében: Kariž Dominika – 7. A

• Kirándulás

• 2019. június 21-én a nulladik, az 1.C, 2.C, 3.A és a 3.D osztályok tanulói iskolai kiránduláson vettek részt Felsővályban a Kalas családi farmon. A kirándulást fagyizással fejezték be. A gyerekek élményekkel gazdagon érkeztek haza.

• Úszótanfolyam az 5. évfolyamban

• Az 5. évfolyam tanulói 5 héten át minden kedden úszótanfolyamon vettek részt a putnoki tanuszodában, ahol a tanfolyam végén sikeresen teljesítették a megadott 25 méteres távot. Mindenkinek gratulálunk :)

• 7. Csavar - gó feszt

• Tanulóink az óvodásokkal együtt tekintették meg A székely asszony és az ördög című népmesét.